GUBERNA, het Belgische Instituut voor Bestuurders, draagt Hans De Cuyper voor als nieuw lid van haar bestuursorgaan. De Cuyper zou op 22 april worden benoemd tijdens de Algemene Vergadering. Met deze benoeming haalt GUBERNA een ervaren topbestuurder in huis, die al drie decennia actief is in de financiële sector, zowel in binnen- als buitenland.
Hans De Cuyper is sinds 2020 CEO van Ageas, een internationale verzekeringsgroep met hoofdzetel in Brussel. Voordien bekleedde hij diverse leidinggevende functies, waaronder CEO van AG Insurance en van Maybank Ageas in Maleisië. Zijn carrière startte hij bij ING Insurance Belgium, waar hij onder meer verantwoordelijk was voor risicobeheer en actuariaat.
De Cuyper heeft een sterke academische achtergrond met een master in de Actuariële Wetenschappen en een master in de Wiskunde (KU Leuven), en behaalde een Executive MBA met focus op de financiële sector (Vlerick Business School, Nijenrode en St. Gallen). Daarnaast volgde hij tal van internationale leiderschapstrajecten aan onder meer Harvard Business School en Egon Zehnder.
Zijn toetreding tot het bestuursorgaan van GUBERNA onderstreept het belang van goed bestuur in complexe en internationale bedrijfscontexten. Met zijn brede expertise in strategie, risicomanagement en governance wordt De Cuyper een waardevolle aanvulling binnen het GUBERNA-netwerk.